Гарантія Dato Batono

Dato Batono – це неповторний смак вина, який досягається завдяки унікальній формулі виноробства.

print
grape

Ретельно дбаємо про кожне гроно

На кожній виноградній лозі ми обираємо найбільш родюче гроно, яке увібрало в себе всю силу і плодючість виноградної лози та щедрість благодатного сонця Грузії.

basket

Гарантія якості

Ми дивимось в майбутнє, тому і збільшуємо площі наших виноградників. Це зобов’язує ретельно стежити за врожаєм та дбайливо відноситися до унікального терруару Грузії. І лоза віддячує за наші старання: ми отримуємо винятковий характер та стиль у кожній пляшці вина.

wine barrel

Наша турбота

Ми ретельно дбаємо про кожне гроно, починаючи з дня збору і закінчуючи процесом бродіння вина. Саме це дозволяє нам отримати той самий витончений смак, який не залишає нікого байдужим.

showcase

Майбутнє з Dato Batono

Для повного занурення в нашу чудову колоритну виноробну країну ми використовуємо AR технології. Будьте ближче до Грузії, будьте причетними до нашої культури!

Тепер, відкоркувавши пляшку вина Dato Batono, ви можете не тільки отримати задоволення від його смаку, але і провести з нами час: насолодитися грузинською культурою, захопитися красою архітектури, побувати у нас вдома і навіть опинитися за привітним грузинським столом.

Ми даруємо вам смак вин, зроблених з любов’ю і повне відчуття присутності, яке неможливо забути.